نتایج جستجو برای عبارت :

زکام های عشقی

اون روزی که گفت دلش رفته و برنگشته ، یهویی عجیب دلم پیچید تو هم ! ترسیدم براش... ترسیدم که دوباره گرفتار بشه ،دوباره همه زندگیش محدود بشه ،دوباره وابسته بشه، دوباره اشتباه کنه... میخواستم بهش بگم که کلی میترسم که دوباره لبخند با صورتت قهر کنه . میخواستم بزنم پس کله اش و بگم مرررد! به خودت بیا !
ولی هیچی نگفتم... فقط گفتم مواظب خودت باش . باشه ؟ مسلک مرغ زیرک رو الگو کن...
حالا امروز وارد کتابخونه که شدم دیدم رو بساطش خوابش برده . رفتم کنارش بیدار شد. ج
انواع عرقیات سنتی ایران و خواص آنها سری اول
عرق آویشن ( طبیعت گرم )
تقویت معده ، رفع ترشی معده ، تقویت بینایی ، صد درد و تشنج ، رقیق کننده خون ، در عفونت های ریوی ، زکام و برونشیت بی همتاست .
نحوه استفاده : پس از هر غذا یک استکان
عرق اسطوخودوس ( طبیعت گرم )
تقویت کننده اعصاب ، معالج برونشیت و زکام ، پایین اورنده تب ، نیرو بخش ، ضد تشنج و صرع ، درمان بیماری های عصبی
نحوه استفاده : روزی سه مرتبه هر وعده نصف استکان
ادامه مطلب
خداوندا، دلی دریا به من ده
در او عشقی نهنگ‌آسا به من ده
حریفان را بس آمد قطره‌ای چند
بگردان جام و، آن دریا به من ده
نگارا، نقشِ دیگر باید آرا ست
یکی آن کلکِ نقش‌آرا به من ده
زِ مجنونانِ دشتِ آشنایی،
من ام امروز، آن لیلا به من ده
به چشمِ آهوانِ دشتِ غُربت،
که سوزِ سینه‌یِ نی‌ها به من ده
تن‌آسایان بلای‌اش برنتابند
بلی من گفتم، آن بالا به من ده
چو با دریادلان اُفتی، قَدَح چیست؟
به جامِ آسمان دریا به من ده
گدایان همّتِ شاهانه دارند
تو
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از مهر، رضا مدرس در مجمع استانی ستاد مجادله با موضوع تهاجم ملخ صحرایی که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، فرمانداران و پرسنل از مدیران استانی برگزار شد، بیان کرد: با همکاری فرمانداران و سازمان جهاد کشت باید سه گانه سطح برای مبارزه با ملخ، طراحی و خلق شود؛ سطح یک که زکام میدانی بسیار و باید مبارزه میدانی انجام شود و سطح دو ریزش میدانی اندک تر اما مبارزه میدانی خواهد داشت و ظاهر سطح یک باید باشد و سط
شلغم از سبزیجات با طبع گرم است که خواص بسیار زیاد و معجزه‌ آسایی دارد. از قدیم شلغم را به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی می‌شناختند و از آن به خصوص برای درمان سرماخوردگی به روش‌های مختلف استفادهمی‌کردند. 
آنتی بیوتیک موجود در شلغم مقاومت بدن را در برابر بیماری‌های ویروسی و عفونی بالا می‌برد. شلغم ترکیبات میکروب‌کش و ضدعفونی‌کننده‌ای دارد که که موجب التیام علائم #زکام و #سرماخوردگی می‌شود و از ابتلا به آن‌ها جلوگیری می‌کند. .
ادامه مطلب
شلغم از سبزیجات با طبع گرم است که خواص بسیار زیاد و معجزه‌ آسایی دارد. از قدیم شلغم را به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی می‌شناختند و از آن به خصوص برای درمان سرماخوردگی به روش‌های مختلف استفادهمی‌کردند. 
آنتی بیوتیک موجود در شلغم مقاومت بدن را در برابر بیماری‌های ویروسی و عفونی بالا می‌برد. شلغم ترکیبات میکروب‌کش و ضدعفونی‌کننده‌ای دارد که که موجب التیام علائم زکام و سرماخوردگی می‌شود و از ابتلا به آن‌ها جلوگیری می‌کند. 
ادامه مطلب
آنها که بکار دین تمام اند
مداح دوازده امام اند

اولاد علی و عترتش را
تا حشر به جان و دل غلام اند

دیگی است جحیم و می زند جوش
از بهر منافقان که خام اند

بر جمع فسردگان بی دین
گل طرح مکن که بر زکام اند

از بعد حبیب خاص باری
چارند که در زبان عام اند

در پاکی شان نه شک نه ریبی
زان چار یکی نداشت عیبی
شعر از مولانا نظام استرآبادی یکی از شیعیان قرن خود (اوایل عصر صفوی) که تمام اشعارش درباره ی اهل بیت علیهم السلام است.
«خداوند رحمت کند او را»
بیماری سیاه سرفه چیست؟

سیاه سرفه بیماری باکتریال است که به علت حملات شدید سرفه که میتواند منجر به کبودی گردد پیش از رواج واکسیناسیون بیش از 93 درصد بیماری در کودکان زیر ده سال اتفاق می افتاد انتقال بیماری از طریق ذرات تنفسی است این بیماری میتواند منجر به مرگ بیمار گردد.

عامل بیماری بوردتلا پتروزیس یک کوکوباسیل گرم منفی بسیار مسری است و منحصرا در انسان ایجاد بیماری مینماید علائم بیماری شامل سه مرحله زکام مرحله حمله ای و مرحله نقاحت ا
عطر نرگس
طبع گرم و خشک✅ بدون مواد نگهدارنده✅ خلوص بالا
✅ خواص: ▫️ ایمنی از زکام▫️ تقویت اعصاب▫️ بهبود سرما خوردگی▫️ جلوگیری از افسردگی▫️ رفع سردردهای سوداوی و بلغمی▫️ کشنده انگل مغز
 لینک کانال محصولات فروشگاه رمان در پیام رسان ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/277479424C02bb116a12
عطر نرگس
طبع گرم و خشک✅ بدون مواد نگهدارنده✅ خلوص بالا
✅ خواص: ▫️ ایمنی از زکام▫️ تقویت اعصاب▫️ بهبود سرما خوردگی▫️ جلوگیری از افسردگی▫️ رفع سردردهای سوداوی و بلغمی▫️ کشنده انگل مغز
 لینک کانال محصولات فروشگاه رمان در پیام رسان ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/277479424C02bb116a12
آنتی بیوتیک موجود در شلغم مقاومت بدن را در برابر بیماری‌های ویروسی و عفونی بالا می‌برد. شلغم ترکیبات میکروب‌کش و ضدعفونی‌کننده‌ای دارد که که موجب التیام علائم #زکام و #سرماخوردگی می‌شود و از ابتلا به آن‌ها جلوگیری می‌کند. .

ادامه مطلب

نقاط معده
ST
علائم بیماری مورد درمان

2
فلج عصب صورت_ دندان درد_ زکام _ سینوزیت

3

4

5
فلج عصب صورت_ دندان درد_ زکام _ سینوزیت _ ورم غده پاراتیروئید

6
فلج عصب صورت_ دندان درد_ زکام _ سینوزیت _ ورم غده پاراتیروئید

8
میگرن _ بیماریهای چشم

18
ورم پستان _ کمی شیر مادر _ سرفه

21
گاستریت _ زخم _ تهوع و استفراغ_ بیماریهای کیسه صفرا

25
اسهال _ یبوست _ زخم معده _ تهوع

29
بیماریهای ناح
دانلود صوت
خلاصه جلسه هفتم:
انواع بیماری  را از هفت لحاظ بررسی می‌کنیم:
تقسیم بندی یکم: 
۱-بیماری هایی که برای انسان منفعت دارد:
۲-بیماری هایی که برای انسان ضرر دارد:
تقسیم بندی دوم:
بررسی بر اساس طبع های چهارگانه:
۱-دم
۲-مـُرّه(صفرا و سودا)
۳-بلغم
تقسیم بندی سوم:
1-بیماری که درمان دارد
2-بیماری که درمان ندارد
تقسیم بندی چهارم:
۱-بیماری که برای بزرگسالان است
۲-بیماری که برای کودکان است
ازمعصوم سوال شده: آیا حضرت عیسی مانند بقیه مردم مریض می‌شده؟
دانلود صوت
خلاصه جلسه هفتم:
انواع بیماری  را از هفت لحاظ بررسی می‌کنیم:
تقسیم بندی یکم: 
۱-بیماری هایی که برای انسان منفعت دارد:
۲-بیماری هایی که برای انسان ضرر دارد:
تقسیم بندی دوم:
بررسی بر اساس طبع های چهارگانه:
۱-دم
۲-مـُرّه(صفرا و سودا)
۳-بلغم
تقسیم بندی سوم:
1-بیماری که درمان دارد
2-بیماری که درمان ندارد
تقسیم بندی چهارم:
۱-بیماری که برای بزرگسالان است
۲-بیماری که برای کودکان است
ازمعصوم سوال شده: آیا حضرت عیسی مانند بقیه مردم مریض می‌شده؟
جلسه 36 :‌ URL
ادامه نهمین علت مستقیم بیماری: ژن (اِرق)
سومین علت جهش ژن، گناه است.
روایت: مومنین باید به کمک هم بشتابند و به کمک هم بیایند و در صورتی که یکی از مومنین بیمار شود و ژن جهش پیدا کند دیگران هم بی‌خوابی می‌کشند.
در میگرن: یک رَگ در سر میزند و این سبب ابتلا به سردردر و همان میگرن می‌شود.
روایت: مومن مومن نیست مگر اینکه برای مومن دیگر همانند بدن باشد بگونه ایکه اگر مشکلی در او پیش بیاید انگار در او پیش آمده است
ژن در کل بدن هست و در هر سلول
با فرا رسیدن فصل سرما، شیوع سرماخوردگی، زکام، گلودرد، سرفه، آبریزش بینی و … افزایش می یابد. اگر شدت این علائم زیاد باشد ناگزیر به پزشک مراجعه خواهید کرد. اما می توان با روش های خانگی هم بسیاری از این علائم را تسکین داد. درمان های خانگی و طبیعی به سرعت داروهای شیمیایی اثر نمی گذارند؛ اما ماندگاری بیشتری دارند و بی خطرتر و مطمئن تر می باشند.
از دمنوش های گیاهان دارویی مانند پیچ امین الدوله، میخک، بابونه، و نیز سرکه سیب و انار برای تسکین گلودرد
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از بلومبرگ، شریک شدن پترا دایاموندز یک سنگ آبی ۲۰ قیراطی را بوسیله مبلغ حدود ۱۵ میلیون دلار فروخت. این لوزی در سپتامبر در معدن کولینان که برای تولید عقل های قیمتی از جمله سرتیز های به کار رفته در جواهر کلاه سلطنتی انگلیس نامی شد، کشف شد. لوزی های آبی رنگ از جمله پر پشت ترین سنگ های جهان هستند و این لوزی به مقدار ۷۴۱ هزار دلار بوسیله ازای هر قیراط فروخته شد. سرقت عجیب بلور ۵۰ قیراطی در توکیو هجوم جویندگان الم
  در حال خوردن شلغم پخته ایم، دسته جمعی . دسته جمعی با خانواده . مثل همان سالی که دسته جمعی رفته بودیم زیارت . مثل سفر دسته جمعی به شمال . ما خیلی چیزهایمان دسته جمعی ست . الان که ما دور دیگچه ی مسی در حال خوردن شلغم پخته هستیم هیئت دولت هم دورهمیِ شلغم خوری دارد. ما دولت و ملت همسو و همفکری هستیم . و رئیس دولت در آخرین نطق شان اعلام خواهد کرد این سبد معیشتی می تواند حدود شصت میلیون ایرانی را در این پاییز سرد از زکام نجات دهد. و این میسر نیست جز با شل
مکمل غذایی بی پروپولیس
60 قرص- از بره موم عسل- دارای آنتی بیوتیک طبیعی- ضد باکتری- 22 آمینو اسید- تقویت سیستم ایمنی بدن- ضد سرطان

Forever Bee Propolis
مکمل بره موم عسل، به درمان موارد زیر کمک میکند:
زخم ها ، سرگیجه ( گیجی و منگی )، عفونت مهبل ، سل ، ورم لوزه ، کزاز ، آبسه لثه ( پرودنتال )، آبسه دندان ، استرس ، سینوزیت ، تب مخملک ( تب سرخ ) ، چرک دندان ( پیوره ) ، انسداد ریه ، ذات الریه ، عفونت کلیه ( نفریت )، اوریون ، درد و گرگرفتگی قاعدگی ، سرخک ، التهاب حنجره ، ار
درمان انواع سرفه ها
سرفه های معمولی
روش های درمان
متخصصین رژیم درمانی کشورمان ، جوشانده سبوس گندم را مخلوط با عسل برای درمان سرفه و زکام های سخت توصیه می کنند .
روزی 3 قاشق غذاخوری عسل بعد از غذا جهت رفع سرفه های سخت وگلو درد موثر واقع می شود .
آب پیاز یک استکان ، عسل 2 استکان ، خوب مخلوط کنید
و روزی 4 قاشق غذاخوری بعد از غذا میل نمایید جهت رفع سرفه و گرفتگی صدا موثر است .
محققین کشورمان عصاره گل ختمی را همراه با عسل برای نرم کردن سینه و تسکین سرفه
زندگی بسیار ساده است ،از همان دست که بدهیم ،از همان دست می گیریم .هر گونه در باره ی خود بیندیشیم ،برایمان به واقعیت در می آید .من معتقدم که هرکس از جمله خودم ، مسئول همه ی چیزهایی است که در زندگی پیش می آید .هر اندیشه ای که از ذهن ما می گذرد ،آینده ی ما را می آفریند ._هراعتقادی که درباره ی خود یا در باره ی زندگی داشته با شیم ،برایمان به واقعیت در می آید .کائنات ما را در هر اندیشه ای که بر گزینیم وبه آن معتقد باشیم ،کاملاً حمایت میکند .
 قدر خود را بد
عسل ماده شیرین و غلیظی است که توسط زنبوران عسل از شهد گل‌ها جمع‌آوری شده و تغییر شکل می‌یابد و سپس در داخل سلول‌های مومی کندو ذخیره می‌شود. در ادامه به خواص درمانی عسل های مختلف میپردازیم.
خواص درمانی عسل بهار نارنج
مقوی قلب، ضد بی‌خوابی، تقویت اعصاب و آرام‌بخش.
عسل آویشن
خواص دارویی:
رفع عفونت‌های عمومی، تقویت بینایی، ضد صرع و تشنج، درمان تنگی تنفس و معالج دردهای مفاصل.
عسل ریحان
خواص دارویی:
ضد میگرن، تقویت عمومی بدن و تقویت اعصاب
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از مهر، رضا مدرس تو کنفرانس استانی ستاد بحران با موضوع تهاجم ملخ صحرایی که با محضر رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، فرمانداران و پرسنل از مدیران استانی برگزار شد، تقریر کرد: با همکاری فرمانداران و اداره جهاد کشاورزی باید سه گانه سطح برای مبارزه با ملخ، طراحی و ساختن شود؛ سطح یک که ریزش میدانی بسیار و باید مبارزه میدانی عمل شود و سطح دو ریزش میدانی ناچیز زیرفون اما مبارزه میدانی خواهد داشت و مشهود سطح
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از مهر، رضا مدرس در جلسه استانی ستاد بحران با موضوع تهاجم ملخ صحرایی که با آستان رئیس راه اندازی جهاد کشت هرمزگان، فرمانداران و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، بیان کرد: با شرکت فرمانداران و دایره جهاد زراعت باید سه سطح بخاطر مبارزه با ملخ، مدل سازی و خلق شود؛ سطح یک که ریزش میدانی زیاد و باید مبارزه میدانی ایفا شود و سطح دو زکام میدانی اندک تیز اما مبارزه میدانی خواهد داشت و واضح سطح یک باید باشد و سطح
این دارو به شیر مادر منتقل می‌شود. اگرچه هیچ گزارشی در مورد آسیب به نوزادان شیرده گزارش نشده است، اما قبل از شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.
تداخلات دارویی قرص دپاکین کرونو
تداخلات دارویی ممکن است نحوه عملکرد داروها را تغییر دهد یا خطر ابتلا به عوارض جانبی جدی را افزایش دهد. این مطلب شامل تمام فعل و انفعالات احتمالی دارو نیست. لیستی از تمام داروهایی را که استفاده می‌کنید (از جمله داروهای با نسخه و داروهای بدون نسخه و داروهای گیاهی) تهیه کنید
روغن بنفشه
موارد مصرف:1. با پایه زیتون مفید برای زیبایی پوست و مو (سفید و درخشان کردن پوست و جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد مو)2.پایه زیتون از بین بردن زبری و خشکی پوست و مو ،نرم کننده و حالت دهنده مو. برای درمان خشکی پوست صورت و لب هر شب باید ابروها را با یک قطره آن چرب کرد و برای درمان خشکی پوست سایر اعضا مخصوصا کف پا شب موقع خواب چند قطره در ناف باید ریخته شود.3.پایه زیتون درمان بیماری های پوستی اگزما و قارچ و جوش.4.برطرف کردن بیماری های چشم و سر.
عوارض و خطرات جدی قطع رابطه جنسی و زناشویی
برقراری رابطه جنسی و ازدواج فواید بسیاری دارد ، فوایدی که تاثیر ان روی سلامت جسمی و روحی زوجین دیده می شود.رابطه جنسی
همانطور که یک ورزشکار بعد از ترک ورزش دچار سخت می شود و بدنش توانایی های سابق را ندارد یک زن و مرد متاهل هم که رابطه زناشویی داشته اند با ترک آن به مدت  تقریبا   طولانی دچار عوارضی خواهند شد.
1- افزایش استرس با تفریق رابطه جنسی:
داشتن رابطه عشقی با شریک حیات گرد از بهترین روش های خلاصی
اما اینکه برخی از افراد مسافت از کاشت برخورد ریزش میشوند, مراکز کاشت و پیوند مو در تهران (mrtehran.top) دقیقا باب همان کیفیت عاقبت کردار است که حلقه درگوش اعتبار کردم,اضافه یم برخی دقت های دربایست که طبیعتا مانند مدتی آینده از رفتار باید موضوع توجه شیاره میثاق قرارگاه بگیرد. راوی ابن ابی یعفور است می گوید که پرستش حضور صادق (علیه السلام) شرف کردم ضمیر می خواهم با زنی که دلم می خواهد نقصان ازگیل کنم و والد و والده من، با غیر آنچه سه کیلو اراده دارم م
تقسیم‌بندى تجارتى عسل

از لحاظ مذکور تقسیم مى‌شود به عسل‌هاى:
بازارى
- طبى نامطبوع
- ناحیه‌اى
- غیربومى
- مسموم‌کننده
- زنبورکش اختصاصى.

عسل‌هاى بازار
عسل رمارین،
عسل لاواند،
عسل علف اسپرس،
عسل شبدر،
عسل لاواندین،
عسل گندم سیاه و غیره.

عسل رمارین (Romarin) : مقوى معده، نیرودهنده، زیادکننده‌ى ترشحات صفرا و قاعده‌آور است و در یرقان و نارسایى اعمال کبد مصرف مى‌شود عسل آن در درمان یرقان اثر بسیار عالى دارد این گیاه در نواحى مدیترانه تا

اینترنت که قطع می‌شود دوران یقظه می‌آید؛ دوران برخاستن از خواب و دریدن اوهام. دیگر کسی تا نیمهٔ شبْ عروسک‌های مشهور را دنبال نمی‌کند. دیگر کسی از زکام شدن فلان بازیگر تا حرف‌های بی‌ارزش فلان فوتبالیست پهلو به پهلو نمی‌شود. هشتگ‌ها مثل برگ خزان می‌ریزد. «کپی-پیست»ها از کار می‌افتد و قلم در دست اهلش می‌افتد و می‌چرخد. مردم به کتاب‌ها مراجعه می‌کنند. دانشجویان پاسخ سوال‌شان را از درون کتاب‌هایشان (حالا کتاب کاغذی یا الکترونیکی فر
به گزارش گروه علمی پزشکی عصرحباد؛ معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد با عنایت به اطلاعات واصله از ایستگاه های پایش آلاینده های هوای اداره کل محیط زیست، میانگین شاخص کیفی هوا در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۷ بامداد شنبه ۲۵ خرداد ماه برابر با عدد ۱۷۵ و در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد لذا جهت کاهش اثرات ناشی از آلاینده های هوا بر سلامت جامعه، لازم است اطلاع رسانی و ارائه توصیه های بهداشتی زیر به شهروندان در اسرع وق
درمان گرفتگی گوش
شاید برای شما نیز تا به حال پیش آمده باشد که دچار گرفتگی گوش شده باشید.مشکلی که شما را کلافه کرده و گاه برای رهای از آن دست به کارهایی می زنید که ممکن است سلامتی گوش شما را به خطر بیندازد.
روش هایی مفید جهت برطرف کردن گرفتگی گوش
 شاید برای شما نیز تا به حال پیش آمده باشد که دچار گرفتگی گوش شده باشید.مشکلی که شما را کلافه کرده و گاه برای رهای از آن دست به کارهایی می زنید که ممکن است سلامتی گوش شما را به خطر بیندازد.مثلا استفاده از
یکشنبه 11/12/98
دیشب طوفان مرا برد. بغض و نگرانی دیوانه‌ام کرده‌بود علیرغم شوی سرگرم‌کننده‌ای که مثلا می‌دیدم؛ آنقدری که بعد مدتها آویزان کتاب خدا شدم و حسابی بغلم کرد. انگار نه انگار که آنهمه وقت قهر بودیم: و ما او را در وادی مقدس طور ندا کردیم و به مقام قرب خود برای استماع کلام خویش برگزیدیم و از لطف و مرحمتی که داشتیم برادرش هارون را نیز مقام نبوت عطا کردیم. یعنی شیکتر از این نمی‌شد. میان بغض و هق‌هق و مرحمت خوابیدم. دقایقی بعد خزیدم در امن
مطالعات نشان می دهد که سطح پایین رطوبت به نارضایتی ساکنین یک ساختمان اداری و یا مسکونی می انجامد. محیط خشک باعث ایجاد خشکی پوست، درد، چشم، خشکی دهان و گلو و شوک های الکترواستاتیک می شود. در چنین شرایطی علائمی چون آبریزش بینی، سرما خوردگی و زکام و حتی گیجی و سردرد در ساکنان ساختمان پدیدار می گردد.
آیا منازلی که به طور معمول گرم می شوند، دارای میزان رطوبت کافی برای جلوگیری از بروز چنین علائمی هستند؟
بهتر است به چند آمار توجه کنید :
میزان توصیه

خواص نارنگی
ارزش غذایی نارنگی:مقدار مواد مغذی در 100 گرم نارنگی:                                                          ویتامین A 420 من شما                                                          کربوهیدرات 13.34 گرم                                                          فیبر رژیم غذایی 1.8 گرم                                                          0.81 گرم پروتئین                                             
هرچند جزو اقلام ضروری سبد خانوار نیست، اما مردم با خرد بوسیله خواص بالای این ماده آن را تهیه می کنند. امروزه عسل روند تولید غریزی خود را از دست داده، بوسیله طوری که بسیاری از نمونه های بازاری تقلبی و مضرند و نسبت به شهد غریزی قیمت پایینی دارند. مشکلات عسل جعلی یکی از فروشندگان شهد با بیش از ۲۰ سال سابقه فروش در خصوص امتیاز شهد غریزی از نمونه تغذیه ای و قلابی آن می گوید: درون گذشته با توجه بوسیله استفاده نکردن از سپاسگزاری در تولید انگبین مع
چرا باید معجون طلایی شیر و زردچوبه بخوریم؟ یکی از عمده‌ترین دلایل آن سرماخوردگی است؛ با مجله دلتا همراه باشید.
همیشه شیر یک بار هم شیر طلا! عصاره پر خاصیت زردچوبه در کنار مواد ضد عفونی‌کننده دیگر یک معجون جادویی می‌سازد؛ یک نوشیدنی عجیب که با خواص فوق‌العاده‌اش می‌تواند سرماخوردگی شما را در این روزهای سرد پاییزی رفع کند؛ با مجله دلتا همراه باشید.
خواص زردچوبه
زردچوبه خواص آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی و ضد سرطانی دارد و حاوی ترکیبات مفید

طبق قاعده‌ای که در مبانی طب سنتی وجود دارد، هر عضوی که در بدن ضعیف شود، به راحتی ماده بیماری‌زا را به سمت خود جذب می‌کند و اگر این مواد در فرد دچار ضعف مفاصل زیاد شود؛ زمینه‌ساز بروز درد مفاصل خواهد بود.مفاصل بطور ذاتی در همه افراد جزء اعضای ضعیف بدن به حساب می‌آیند. اگر کسی هم بطور ژنتیکی استعداد ضعف مفاصل را داشته باشد، با انجام بعضی امور خود را در معرض خطر بیشتری قرار می‌دهد. طبق قاعده‌ای که در مبانی طب سنتی وجود دارد، هر عضوی که در بد
بوی بد دهان می تواند باعث خجالت شده و اعتماد به نفس شما را خدشه دار کند.در کل، اصلی ترین دلیل بروز این مشکل، وجود یک باکتری است که در پشت زبان و یا بین دندان ها رشد می کند.بنابراین، مهمترین اصل برای کنترل بوی بد دهان، رعایت بهداشت دهان و دندان ها می باشد.
مشکل بوی بد دهان، ریشه در موارد گوناگونی از قبیل مصرف غذاهای پر ادویه، سیگار کشیدن، خشکی دهان، بیماری های مختلف، مشکلات لثه و دندان و یا سینوزیت دارد.بوی بد دهان می تواند باعث خجالت شده و اعتم
معجون عسل و شلغم یکی از درمان های بسیار موثر برای سرماخوردگی و گلودرد است.
شلغم
جزو سبزیجات با طبع گرم است که خواص بسیار زیاد و معجزه‌ آسایی دارد. از
قدیم شلغم را به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی می شناختند و از آن به خصوص
برای درمان سرماخوردگی استفاده می کردند. شلغم همچنین برای درمان بیماری های دستگاه تنفسی مفید است و برای این منظور می توان از آن در آش و سوپ استفاده کرد.
خواص شلغم
آنتی بیوتیک موجود در شلغم مقاومت بدن را در برابر بیماری های ویر
مصرف سیر با معده خالی باعث تحریک هضم و اشتها می‌شود و می‌تواند استرس را کنترل کند. کنترل استرس، باعث توقف ترشح اسید معده که ناشی از عصبی شدن است می‌شود. مصرف سیر خام به صورت ناشتا با توجه به تجربیات بعضی از مردم، توانسته است مشکلات عصبی را در آن‌ها درمان کند. همچنین سیر درمان مؤثری برای اسهال است.
۲. کاهش فشار خون و بیماری‌های قلبی
مصرف سیر برای افرادی که مبتلا به فشار خون بالا هستند، گزینه مناسبی است. مصرف سیر نقش مفیدی در گردش خون بدن دارد
عرق پونه سلاحی قوی برای درمان ....

عرق پونه دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری است، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، رفع جوش های صورت تنها چند نمونه از خواص عالی عرق پونه هستند.خواص دارویی درمانی بسیار مهم عرق پونه
در بین گیاهان دارویی گیاهی به اسم گیاه پونه از خانواده نعناع وجود دارد که ترکیبات شیمیایی آن مشابه با گیاه نعناع می باشد که دارای مقدار فراوانی اسانس روغنی منتول می باشد. برای آشنایی با خواص بی نظیر این گیاه با بخش سلامت نمن
دخل نگارستان بهره جویی از کولهپشتی لپتاپ فرزین لپتاپ تقریباً بهطور مساوی روی دو مشط تقسیم میشود و تنگی زیادی روی یک حمام اهل نمیشود. تسمه های کوله- پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به منظور ملحوظ معادل معبر ناف کریه المنظر ناحیه پشتی روش دارد پائین ملوث نیامده و دوشین ها را با سوی فایده ته نگه دارد. با گسترش و تحولات اجتماع شهری و متعاقبا تغییر نیازهای پری ، کم کم انواع مختلفی از کیف لپ تاپ با طراحی ها و کاربری های ن
روش های درمان با موم
در این مقاله انواع روش درمان با موم را مطالعه می کنید.
موم
ماده ای است که دستگاه گوارش انسان و سایر جانداران قادر به تجزیه
مولکولهای آن نبوده و به صورت اولیه از بدن دفع می گردد. موم به سرعت به
وسیله پوست جذب می شود و به همین دلیل امروزه در ساخت وسایل بهداشتی،
آرایشی نظیر کرم ها، پمادها، ماسکهای زیبایی صورت و… اهمیت زیادی دارد. جان
ویس پژوهشگر آمریکایی جویدن موم و عسل را برای پاک شدن مجاری بینی و حلق
توصیه می کند و برای س
http://takshops91.ir/product.php?id=1334
حراج بخور صورت--- سری 1
بخور صورت--- سری1
بخور صورت پرفکت PERFECT SUANA
فروش ویژه بخور صورت--- سری1
خرید پستی بخور صورت--- سری1
خرید اینترنتی بخور صورت--- سری1
بازارچه فروش بخور صورت--- سری1
کمترین قیمت بخور صورت--- سری1
برچسب های محصول بخور صورت--- سری1

در این هوای بسیار آلوده شهر تهران هیچ چیز مانند یک دستگاه بخور صورت به حفظ پوست کمک نمی کند 

رفع آلودگی ها و دفع سموم ایجاد شده در پوست صورت

باز شدن منافذ پوست و جوش های سر سیا
سیر و عسل یکی از مهم ترین مواد غذایی آشپزخانه
هستند که مزایای زیادی دارند. هر دوی آنها به بهبود سیستم گوارش کمک می کنند. دارای
خواص آنتی بیوتیکd قوی هستند که سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کرده و گذاشتن این ترکیب روی پوست
باعث جوان سازی و زیبایی می شود. سیر و عسل برای درمان آلرژی، مدیریت سطح کلسترول،
کمک به کاهش حمله قلبی موثر است. ارزش غذایی عسل از زمان های قدیم مورد توجه بشر بوده
و با توجه به خواص تغذیه ای و دارویی که دارد باعث شده به عنوان یک دا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهر لیفتراک